http://didshahr.ir/240562

04:48 :: 1400/10/29

با گسترش استفاده از اینترنت سمساری ها نیز کار خود را در قالب سمساری آنلاین گسترش داده‌اند.

 

R13

 

با گسترش استفاده از اینترنت سمساری ها نیز کار خود را در قالب سمساری آنلاین گسترش داده‌اند. استفاده و علاقه روزافزون جمعیت به استفاده از اینترنت و افزایش انجام بسیاری از امور از طریق وسایلی مانند موبایل و تبلت و لپ‌تاپ و … سبب شده است تا بسیاری از افراد کسب‌وکار خود را در این فضا گسترش بدهند. در ادامه این مقاله از سمساری سمسارچی در تهران همراه ما باشید.

حتی کسب‌وکارهایی ایجاد شده‌اند که کار آن‌ها محدود به فضای مجازی است. بسیاری از سمساری‌ها نیز از این قاعده عقب نمانده و کسب‌وکار خود را بر بستر وب گسترش داده‌اند. این موضوع یکی از بهترین خدمات قابل ارائه توسط سمساری به مشتری است. چرا که مشغله زیاد کاری سبب شده است تا بسیاری از افراد نتوانند برای خرید و فروش لوازم دست‌دوم وقتی را در نظر بگیرند.

اما استفاده از خدمات یک سمساری اینترنتی می‌تواند سبب شود تا وقت مشتری برای فعالیت‌های این چنینی تلف نشود و در عین حال مشتری بتواند کالای مدنظر خود را خریداری کرده یا به فروش برساند. توجه داشته باشید که در این مطلب سمساری آریا شما را هر چه بیش تر با نحوه فعالیت سمساری آنلاین و راه اندازی آن آشنا خواهد کرد.

انواع سمساری

  • سمساری فیزیکی (مغازه‌داری)
  • سمساری آنلاین

مغازه سمساری:

مرسوم‌ترین نوع سمساری در کشور مغازه‌های سمساری هست که معمولاً در بازارها و اماکن پرتردد شهرها راه‌اندازی می‌شوند

سمساری اینترنتی:

کسب درآمد با شغل سمساری آنلاین است که اتفاقاً خیلی پردرآمد و رو به رشد است. خرید و فروش وسایل کهنه یا دست‌دوم در بازار واقعی و بیرونی همیشه مشتریان خاص خود را داشته و با توسعه اینترنت در ایران هم در حال رشد می‌باشد و افراد زیادی هستند که از این راه درآمد کلانی دارند.

شغلی جالب، کم دردسر و همه از همه مهم‌تر پردرآمد اینترنتی می‌باشد.

جهت ورود به سمساری تهران اینجا کلیک کنید

سمساری در تهران

قبل از هر چیز در مورد پیشینه، سابقه و شروع به کار این فروشگاه و صاحبان آن اطلاعاتی را با هم مرور می کنیم. صاحب فروشگاه سمساری سمسارچی در حال حاضر آقای مجید جعفری هستند. به نقل از آقای جعفری شغل سمسارچی، شغلی است که از پدر برای ایشان باقی مانده است.

R133

پدر آقای جعفری شغل سمسارچی را از سال 1342 با کار کردن در مغازه یکی از آشنایان در تهران آغاز کردند و بعد از گذشت 5 سال توانستند مغازه ای را برای شروع شغل سمساری در پاسداران و ضایعاتی در خیابان تهران نو خریداری کنند. این نقطه شروع افتتاح فروشگاه سمسارچی بود که بعد از گذشت این سال ها هنوز هم نام و آوازه خود را در میان مشتریان به قوت قبل حفظ کرده است.

آقای جعفری از همان کودکی در کنار درس برخی از ایام هفته را در کنار پدر به شغل سمساری مشغول شد. با گذشت زمان کم کم علاقه زیادی در ایشان نسبت به این شغل ایجاد شد که حاصل مراوده با انسان های مختلفی بود که برای خرید و فروش اجناس و لوازم خودشان به مغازه پدر می آمدند. از طرفی وجود اجناس قدیمی و آنتیک مغازه پدر که بسیار هم کمیاب بود، باعث جذابیت بیش تر این شغل برای آقای جعفری در همان ایام کودکی شد.

علاقه ای که نسبت به شغل سمساری در آقای جعفری در دوران کودکی ایجاد شده بود، با گذشت زمان نه تنها کمرنگ نشد بلکه این علاقه تا حدی بود که ایشان بعد از اتمام تحصیل و سربازی، تصمیم گرفتند این شغل را به عنوان یک حرفه تمام وقت ادامه دهند.

در ابتدای راه آقای جعفری جوان با پس انداز خود و کمک مالی پدر، موفق به خرید یک مغازه همراه با مجوز اتحادیه صنف سمساری و امانت فروشی شدند. آقای جعفری به دلیل علاقه وافری که به شغل سمساری داشتند در همان ابتدا تصمیم گرفتند برای معرفی و تبلیغ حرفه خود به دیگران از روش های تبلیغاتی رایج در آن زمان استفاده کنند.

در اوایل کار آگهی خرید لوازم منزل برای فروشگاه سمسارچی https://semsarchi.com در روزنامه کیهان منتشر شد که با استقبال زیادی از سمت همشهریان تهرانی مواجه شد. در ادامه راه و با افتتاح دفتر روزنامه همشهری در تهران باز هم آگهی های جدیدی در این روزنامه منتشر شد که مشتری های جدید و بیش تری را برای فروشگاه سمسارچی به ارمغان آورد.

بیشتر: یکی از محله های مهم تهران، تهران پارس هست. جهت دریافت مشاوره سمساری با سمساری در تهرانپارس در تماس باشید.

مشتری های جدید و بیش تر باعث دلگرمی و ایجاد انگیزه بیش تر در آقای جعفری شد، بسیاری از مشتری های آقای جعفری بعد از گذشت سال ها هنوز هم برای خرید یا فروش لوازم خود به ایشان مراجعه می کنند و این یعنی ایشان در سال های زیادی که در این حرفه فعالیت داشته است، توانسته اعتماد مردم را جلب کند و با تعیین قیمت های مناسب برای خرید و فروش وسایل آنها، جواب اعتماد چند ساله آنها را به بهترین وجه بدهد

مطالب دیگر
  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/240562

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.