http://didshahr.ir/240017

11:09 :: 1400/10/26

انتشارات گیلنا از انتشارات مهم کشور است که منابع کنکور سراسری را در اختیار دانش آموزان قرار داده و یک منبع کامل را به آنها ارائه می دهد. این انتشارات متعلق به موسسه «کنکور آسان است» بوده و امکانی برای یادگیری آسان را در اختیار دانش آموزان قرار خواهد داد.

انتشارات گیلنا

یکی از دغدغه های اصلی دانش آموزان کنکوری، تهیه بهترین و کاملترین منابع کنکوری بوده است که متاسفانه خیلی از انتشارات، حتی با وجود ارائه جزوات و تست های مختلف نتوانسته اند این خواسته دانش آموزان را برآورده سازند؛ اما انتشارات گیلنا به خوبی از عهده این کار برآمده و اقدام به ارائه تمامی جزوات و تست های کنکور سراسری کرده است، این انتشارات متعلق به موسسه «کنکور آسان است» بوده و دغدغه دانش آموزان را درباره تهیه بهترین منابع کنکوری برطرف نموده است.

لذا کسانی که در ابتدای راه قرار داشته و قرار است با کنکور، قدم در راه تحصیلات دانشگاهی گذاشته و آینده خود را رقم بزنند، می توانند با تهیه جزوات منتشر شده مربوط به انتشارات گیلنا، کامل ترین منابع را دریافت کرده و با روش های خوب تست زنی آشنا شوند. پس با وجود این انتشارات و جزوات مربوط به آنها، دیگر کنکور سخت نبوده و تبدیل به یکی از به یاد ماندنی ترین دوران زندگی دانش آموزان خواهد شد.

R1333333

کنکور آسان است

کنکور آسان است که مجری انتشارات گیلنا می باشد، با هدف یادگیری هرچه سریع تر و بهتر دانش آموزان، اقدام به این کار نموده و مرحله به ظاهر سخت کنکور را تبدیل به یکی از راحت ترین مراحل زندگی دانش آموزان نموده است، در واقع با جزوات و طرح های مربوط به انتشارات گیلنا، همه سوالات و ابهامات دانش آموزان رفع گردیده و این بدین خاطر است که مجرب ترین اساتید اقدام به گردآوری این جزوات کرده اند.

این اساتید طی سالها تجربه و تخصص توانسته اند مجموعه کنکور آسان است و همینطور انتشارات گیلنا را توسعه بخشیده و طرح های زیادی را برای دانش آموزان در پایه های مختلف در نظر بگیرند که با وجود این طرح ها، شرایط ویژه ای از آن هر دانش آموز گردیده و بی شک قدم در مسیر بهتری خواهد گذاشت.

 اساتید انتشارات گیلنا

دروسی که توسط این انتشارات ارائه گشته و هر یک توسط اساتید خبره تهیه و تدوین گردیده اند، شامل این موارد خواهند شد که به اساتید مربوط به آنها نیز اشاره کرده ایم:

  1. دروس عمومی شامل:

عربی و ادبیات ( استاد حسین احمدی) و انگلیسی (دکتر امیر دانش زاده)

  1. دروس تخصصی ریاضی فیزیک شامل:

ریاضی و فیزیک (آقای مهندس امیر مسعودی)

  1. دروس تخصصی علوم تجربی شامل:

شیمی ( مهندس عارف ربیعیان) و زیست شناسی(دکتر مهدی شیخی و دکتر پازوکی)

عارف ربیعیان کیست ؟

عارف ربیعیان از برجسته ترین و مشهورترین اساتید شیمی کنکور میباشند که با تبحری خاص تمامی نکات و تکنیکهای درس شیمی را بع شما می آموزند. همچنین مهندس عارف ربیعیان از دبیران صدا و سیما میباشند که شما عزیزان میتوانید همه روزه از طریق برنامه یادگیری آسان شبکه چهار سیما و همچنین برنامه اوج یادگیری شبکه دو سیما به مشاهده تدریسهای زیبا و جذاب ایشان بپردازید.

R13333333

از طرح های یادگیری آسان چه میدانید؟

یادگیری آسان علاوه بر ارائه جزوات کنکوری، اقدام به ارائه طرح های ویژه دانش آموزان نیز نموده و هدف آن از اجرای این طرح ها، ارتقاء کلی دانش آموزان در هر مقطع تحصیلی بوده است؛ اما طرح هایی که توسط انتشارات فوق در نظر گرفته شده اند و هر یک از دانش آموزان در مقاطع مختلف تحصیلی می توانند از آنها بهره مند گردند به شرح زیر است :

  • طرح رتبه گردون
  • طرح نخبگان
  • طرح طلایی

 

R133333333

رسالت اصلی انتشارات گیلنا

انتشارات گیلنا که مربوط به یکی از بهترین موسسات کنکور در کشور بوده و زیر نظر بهترین اساتید است، رسالت تدریس درس های مربوط به پایه های متوسطه را بر عهده داشته و این دروس را در قالب تست زنی و آموزشی ارائه نموده است.

نحوه سفارش محصولات انتشارات گیلنا

برای تهیه تست ها و جزوات مربوط به انتشارات گیلنا از روش های مختلفی می توان اقدام کرد و حتماٌ نیاز به مراجعات حضوری برای این کار نخواهد بود؛ یکی از روش هایی که بسیار راحت بوده و همه به آن دسترسی خواهند داشت، خرید جزوات و یا سایر منابع مهم کنکوری از اپلیکیشن کنکور آسان است خواهد بود.

سایت یادگیری آسان نیز بستر لازم برای خرید و دانلود این جزوات را فراهم کرده و می توانید تمامی منابع کنکوری مربوط به این انتشارات را خیلی سریع و بی دردسر تهیه نمایید. پس نگران این نباشید که چطور باید جزوات کنکوری مهم را خریداری کنید و یا کدام یک از این جزوات بهتر خواهند بود؛ چرا که حالا هم مسیر مناسب برای خرید جامع ترین منابع کنکوری در اختیارتان قرار گرفته و هم میدانید که باید چه جزواتی را تهیه نمایید که برای کنکور مفید واقع شوند.

جهت تهیه منابع به سایت یادگیری آسان   https://asanyadgiri.comمراجعه کرده و یا با شماره های 02191316001 و 09121003198 تماس حاصل فرمایید.

مطالب دیگر
  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/240017

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.