http://didshahr.ir/234982

02:15 :: 1401/04/28

امروزه در شهر بزرگی همچون تهران پیدا کردن ماشین مناسب برای ماشین عروس بسیار راحت شده است چون تمامی شرکت های اجاره دهنده خودرو این آپشن را در لیست خدمات خود دارند.

معمولا در اجاره خودرو با راننده برای برگزاری مجالس عروسی تا حدودی از سخت گیری ها و شرایط و مدارک می کاهند تا تمامی عروس و دامادها بتوانند با یک خودروی زیبا عروسی خود را برگزار کنند.

اگر به سایت های اجاره دهنده خودرو مانند شرکت آراد سیر نگاهی بیندازید خواهید دید که این شرکت های اجاره دهنده ماشین روی آپشن اجاره ماشین عروس  آفرهای ویژه ای قرار می دهند تا همه ی افراد در این شرایط بتوانند خودروی دلخواه خود را برای بهترین روز زندگیشان اجاره کنند. اجاره خودرو عروس در چند سال اخیر رنگ و بویی تازه به خود گرفته است و معمولا شرکت ها تلاش می کنند تا خودروهای لوکسی را برای این تشریفات خاص وارد ناوگان خود کنند. با توجه به متفاوت بودن سلیقه ها بایستی شرکت ها انواع خودروهای شاسی بلند، کلاسیک و قدیمی، خودروهای ایرانی رده بالا و متوسط، خودروهای کروک  و … را وارد ناوگان خود کنند تا پاسخگوی تمامی نیازها باشند.

R13 151

اجاره ماشین عروسی میانبری برای داشتن خودرویی لوکس

شما هم دوست دارید روز عروسی تان از یک خودروی لوکس و گران قیمت به عنوان ماشین عروس استفاده کنید. آیا به اجاره ماشین عروس در تهران  فکر کرده اید؟ قطعا در وضعیت اقتصادی فعلی خرید ماشین های تشریفاتی و لوکس به یک رویا برای افراد تبدیل شده است.  از این رو بیشتر سمت ماشین های اجاره ای می روند. در گذشته رسم بر این بود که از افراد فامیل یک خودرو برای ماشین عروس در نظر گرفته می شد اما امروزه افراد این کار را در شان خود نمی بینند و اگر خودروی شخصی مناسب نداشته باشند اقدام به اجاره خودرو با راننده با بدون راننده می کنند.

در کشورهای پیشرفته این خدمات بسیار مورد استقبال قرار می گیرد اما  در ایران خدمات اجاره ماشین تازه در بین عموم مردم جا افتاده است و هنوز برای بیشتر افراد یک عمل نامناسب و بیهوده است.

اگر از ابعاد مختلف این کار و مزیت هایی که از نتیجه این کار حاصل می شود مطلع شویم قطعا به این امر واقف می شویم که برای برگزاری هر چه بهتر مراسم عروسی تان می توانید در قبال پرداخت مبلغ ناچیزی بهترین خودروی روز دنیا را اجاره کنید و در کنار همسر خود یک روز رویایی را تجربه کنید. پس هیچ دغدغه ای از بابت ماشین لوکس نخواهید داشت. فقط یک نکته این است که حتما یک الی دو هفته قبل از برگزاری مراسم حتما خودروی خود را رزرو کنید و روز مراسم آن را برای مدت 15 ساعت تحویل بگیرد اما اصلا نگران این زمان بندی نباشید چون اگر موعد شما تمام شد میتوانید برای هر چند ساعت دیگر آن را تمدید کنید.

اجاره ماشین عروسی و گل آرایی آن

اجاره ماشین عروس همراه با گل ارایی آن یکی از بهترین و راحت ترین کاری است که می تواند کمک بزرگی به عروس و دامادها شود تا در روز عروسی که مشغله زیادی دارند به فکر گل آرایی و تزیین ماشین عروس نباشند. در آراد سیر خودروهای لوکسی برای اجاره به عنوان ماشین عروسی قرار داده شده است. که خود شرکت هم گل آرایی آن ها را با توجه به سلیقه عروس و دامادها انجام می دهد.

R13 152

قطعا شما وقتی یک خودرو را اجاره میکنید مواظب و مراقبت صحیح از خودرو برای شما در اولویت دارد. اگر شخصا بخواهید این خودرو را در یک گل فروشی دیگر تزیین کنید ممکن است خط و خش هایی روی خودرو بیفتد و این مسئله ضرر زیادی به شما بزند. پس بهتر است گل آرایی خود شرکت را انتخاب کنید تا دغدغه آسیب به ماشین با گل آرایی را نداشته باشید.

آیا یک خودرو تشریفاتی مناسب اجاره ماشین عروس است؟

طبیعی است که همه افراد برای اجاره ماشین عروس به دنبال خودروهای مدرن و شیک باشند و کمتر کسی سراغ یک خودروی  رده پایین و رنگ و رو رفته می رود. در ناوگان شرکت آراد سیر تنوع ماشین ها به قدری زیاد است که شما به راحتی می توانید از بین خودروهای لوکس و تشریفاتی و خودروهای نسبتا خوب یک مدل را برای عروسی خود رزرو کنید.

خودروهای لوکس و تشریفاتی ایده آل ترین خودروها برای ماشین عروس هستند و شما هیچوقت از انتخاب این خودروها پشیمان نخواهید. شاید هزینه اجاره خودروهای لوکس کمی بالا باشد اما این روز با اهمیت ارزش هزینه کردن و اجاره خودرو لوکس را دارد. به طور کلی انتخاب خودروی رده بالا و تشریفاتی بیشتر برای افرادی است که از لحاظ اقتصادی و صرف هزینه ها هیچ مشکلی ندارند.

اجاره ماشین عروس با راننده

اجاره ماشین عروس با راننده یکی از بهترین وایده آل ترین خدماتی است که در شرکت اجاره دهنده خودرو آراد سیر می توانید داشته باشید. از آنجا که هر چه خودرو ارزش بالایی داشته باشد سخت گیری های زیادی هم از نحوه نگهداری از خودرو می شود.

R13 153

بیشتر عروس و دامادها در این روز مهم استرس و هیجان زیادی دارند و کنترل هیجان و استرس به سختی امکان پذیر است. در این شرایط رانندگی ممکن است کار بسیار خطرناکی باشد. در شرکت آراد سیر راننده هایی که همراه خودروهای اجاره ای فرستاده می شوند ظاهری آراسته و مرتب دارند و در رانندگی تسلط بالایی دارند. گاها ممکن است داماد نحوه رانندگی با خودروهای تشریفاتی و لوکس را بلد نباشد و دچار سوانح شود در این شرایط بهتر است خیال خود را رانندگی راحت کنید و با اجاره ماشین عروس از مسیر و کنار هم بودن لذت ببرید. معمولا هر چقدر خودرو از قیمت بالایی برخوردار باشد شرایط اجاره آن هم تا حدودی سخت خواهد بود. اما زمانی که خودرو را با راننده اجاره می کنید دیگر هیچ دغدغه ای بابت تامین شرایط و مدارک نخواهید داشت و خود راننده موظف به نگهداری و مراقبت از خودرو است. در این آپشن سوخت گیری و مواظبت از ماشین بر عهده خود راننده خواهد بود و شما فقط نقش مسافری را خواهید داشت که از مسیر خود لذت می برید. در خصوص هزینه ها معمولا هزینه راننده متفاوت است و با توجه به خودرویی که انتخاب می کنید و ساعت هایی که خودرو را در اختیار دارید مقدار هزینه حساب می شود. مزیت دیگری که وجود دارند این است که در صورتی که خودرو دچار آسیب یا سانحه ای شود تمام خسارت ها از دوش داماد برداشته می شود و بر عهده ی شرکت آراد سیر و راننده خواهد بود.

 

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/234982

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *