http://didshahr.ir/230761

۱۰:۳۴ :: ۱۴۰۰/۰۶/۳۰

نماینده مردم شهرستان پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز در مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبات پیمانکاران پروژه راه سربند پرداخت می‌شود.

عباس جهانگیرزاده

عباس جهانگیرزاده اظهار داشت: در راستای وصول مطالبات پیمانکار پروژه مقرر گردید که صورت وضعیت پروژه توسط پیمانکار به اداره کل ارایه شود و مدیر کل راه و شهرسازی استان اردبیل قول پرداخت مطالبات پیمانکار را داد.

وی افزود: پیمانکار قول داد تا آخر مهر ماه ۴.۵ کیلومتر و ظرف چهار ماه آینده ۷ کیلومتر که آسفالت اولیه آن انجام شده را زیر بار ترافیک و به استفاده مردم عزیز برساند.

نماینده مردم شهرستان پارس‌آباد و اصلاندوز و بیله‌سوار در مجلس شورای اسلامی شهر بیان کرد: پیمانکار متعهد گردید با استفاده از قیر ذخیره خود نسبت به آسفالت پروژه اقدام نماید و مقرر شد مدیر کل به محض ورود قیر تخصیصی اداره کل قیر پیمانکار را تامین نماید.

جهانگیرزاده افزود: همچنین قرار شد جلسه ای را با رئیس سازمان برنامه و بودجه هماهنگ شده و به اتفاق مدیر کل نسبت به پیگیری مطالبات پیمانکاران و تخصیصی دکتر نوبخت به مبلغ ۵۰ میلیارد تومان اقدام نماییم.

مجلس

وی گفت: اقدامات اولیه تفاهم نامه ۱۵۰ میلیاردی توسط مدیر کل راه و شهرسازی آماده شده و نتیجه نهایی به نماینده منتقل شود تا وی پیگیری نهایی جهت تامین منابع و تخصیص ریالی تفاهمنامه را به انجام رساند.

نماینده مردم شهرستان پارس‌آباد همچنین بیان کرد: در خصوص اسلام آباد قرارداد انجام شده و پیمانکار تجهیزات خود را مستقر کرده و به زودی کار را شروع خواهند کرد.

این جلسه با حضور نماینده مردم پارس‌آباد بهمراه فرماندار پارس‌آباد، مدیر کل و معاونت مهندسی راه و شهرسازی استان با مهندس فتحی پیمانکار پروژه چهاربانده سربند به مشگین شهر برگزار شد.

به گزارش تسنیم، در پایان این جلسه در خصوص رفع معارض شخصی و دولتی مقرر گردید نماینده، فرماندار، مدیر کل راه و پیمانکار پروژه اقدامات لازمه و مذاکرات سازمانی و مالکین خصوصی را انجام و منتج به نتیجه نهایی نمایند.

  • لینک کوتاه
  • savalankhabar.ir/230761

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *