http://didshahr.ir/230068

۱۴۰۰/۰۶/۱۸

سید محمد هاشمی اظهار کرد: هم اکنون حدود ۱۰۰ نفر نیروی کار به‌صورت شبانه‌روزی برای اتمام پروژه پل قدس تلاش می‌کنند.

سیدهاشمی

 

میرمحمد سیدهاشمی، نائب رئیس شورای شهر اردبیل در چهارمین جلسه علنی شورای ششم گفت: برطبق آخرین گزارش همکاران شهرداری و پیمانکار پروژه، مسیر اصلی  پل_قدس ، ۸۹ درصد پیشرفت فیزیکی را دارد.

وی گفت: عرشه اصلی پل قدس ۶۸۵ متر می باشد که ۴۵۵ متر از آن کاملا تکمیل شده است.

این عضو شورا در ادامه گفت: پروژه های عمرانی دستور پذیر نیستند و کیفیت در این زمینه مقدم بر کمیت است.

سید محمد هاشمی اظهار کرد: هم اکنون حدود ۱۰۰ نفر نیروی کار به‌صورت شبانه‌روزی برای اتمام پروژه تلاش می‌کنند.

وی اضافه کرد: تعیین زمان دقیق برای افتتاح این پروژه مقدور نیست و سعی بر این است پروژه بصورت صحیح و استاندارد اجرا شده و به بهره‌برداری برسد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل با اشاره به احتمال لغزنده بودن سطح پل قدس در ایام بارش برف و یخبندان، افزود: با پیمانکار این پروژه موضوع گرمایش از کف مطرح و مقرر شد برآورد مالی لازم انجام شود.

هاشمی با بیان اینکه آسفالت، رنگ آمیزی و نورپردازی پل قدس بر عهده شهرداری است، ادامه داد: این موضوع در کمیسیون مربوطه مطرح و در حداقل زمان نسبت به اخذ و صدور مجوزهای لازم اقدام شود.

وی با بیان اینکه پروژه عمرانی پل قدس از سال ۹۵ و با قرارداد اولیه ۵۰۰ میلیارد ریال آغاز شده است، افزود: احداث این پل با گستردگی خاص معادل تمام پل‌های احداثی در اردبیل است.

هاشمی طول عرشه این پل را ۳۰ هزارمتر مربع و در حدود سه هکتار اعلام کرد و گفت: سعی شده به رغم همه تأخیرها، اجرای این پروژه به صورت فنی پیش رفته و فاز اصلی آن در ماه‌های آینده آماده بهره‌برداری شود.

  • لینک کوتاه
  • savalankhabar.ir/230068

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *