http://didshahr.ir/229778

۱۴۰۰/۰۶/۱۴

خیرین اردبیلی در راستای فرمایشات رهبری در قالب کمک‌های مومنانه چراغ‌های همدلی را بار دیگر روشن کردند.

بسته کالا

 

نسرین آذرکیش

بار دیگر خیرین استان اردبیل چراغ همدلی‌ها را روشن کردند و در اقدامی خیرخواهانه و در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری ۴ هزار بسته معیشتی را در قالب کمک مومنانه برای نیازمندان تدارک دیدند.

چهارمین رزمایش سراسری مواسات و کمک‌های مومنانه در اردبیل همزمان با سراسر کشور با نام شمیم حسینی در استان اردبیل هم اجرا می‌شود.

در این رزمایش که با سخنرانی ویدئو کنفرانسی حجت الاسلام خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در امامزاده سید صدرالدین اردبیل آغاز شد، علاوه بر بسته‌های معیشتی، غذای گرم و بسته‌های آموزشی هم در اختیار دانش آموزان کم برخوردار قرار می‌گیرد.

آغاز مراسم طرح شمیم همزمان با سراسر کشور در اردبیل

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان اردبیل نیز در این مراسم با بیان اینکه این طرح با هدف کمک به نیازمندان و کمک به افراد بی بضاعت اجرا می‌شود، اظهار داشت: در این طرح به همت خیرین ۴ هزار بسته معیشتی و ۱۰ هزار بسته مهر تصویری برای دانش آموزان اهدا خواهد کرد.

ستوده بیان کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا همکاری خیرین در تهیه و توزیع کمک‌های مومنانه بسیار چشمگیر بوده و این کمک‌ها به طرق مختلف همچنان ادامه دارد.

وی افزود: در قالب این طرح قرار است اقلام معیشتی، بسته‌های فرهنگی، تجهیزات بهداشتی، غذای گرم، پوشاک، وسایل گرمایشی به نیازمندان استان اردبیل هدیه شود که بقاع شاخص استان در این طرح مشارکت خواهند کرد.

این رزمایش‌ها براساس فرمایشات مقام معظم رهبری و دستور دولت جهت کاهش بخشی از اثرهای مخرب شیوع ویروس کرونا و افزایش تاب‌آوری جامعه با امدادرسانی معیشتی و کمک به نیازمندان در سراسر کشور توسط خیرین و مشارکت همه جانبه مردم و مسئولان در حال اجرا است.

تداوم اینگونه مراسمات و توزیع اقلام بهداشتی و سایر کمک‌ها در چنین شرایطی می‌تواند حرکت بسیار موثری برای کمک به نیازمندان و قشرهای آسیب‌پذیر جامعه باشدکه در این زمینه اردبیلی‌ها نیز همگام با سایر استان‌ها در این امر خیر وارد عمل شدند و تاکنون کمک‌های فراوانی از جانبشان به نیازمندان شده است.

  • لینک کوتاه
  • savalankhabar.ir/229778

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *