http://didshahr.ir/228525

۱۴۰۰/۰۵/۲۴

رئیس شورای اسلامی خلخال از افزایش ۳۰ درصدی بودجه تنظیمی سال جاری شهرداری این شهر نسبت به سال گذشته خبرداد.

شهرداری

سیدمحمد سعید شهابی آل‌هاشم افزود: بودجه سال گذشته شهرداری خلخال ۱۶۰ میلیارد ریال تصویب شده بود که امسال این بودجه به ۲۱۰ میلیارد ریال افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه ۱۰۰ درصد بودجه پیش‌بینی شده سال ۱۳۹۹ شهرداری خلخال تحقق یافته است، اظهارکرد: با توجه به محدود شدن کمک‌های دولتی به شهرداری خلخال بیشترین تکیه در تنظیم بودجه امسال بر درآمدهای محلی بوده است.

وی به افزایش ساخت سازهای شهری در سال‌های اخیر در خلخال اشاره کرد و گفت: در چهار سال گذشته ۵۵۰ مورد پروانه ساختمانی از سوی شهرداری خلخال صادر شده است.

به گفته وی ، در کنار تلاش برای افزایش درآمد از محل صدور پروانه‌های ساختمانی، با راه‌اندازی کارخانه سنگ‌شکن و تولید شن و ماسه دانه‌بندی شده و همچنین احیای کارخانه تولید قطعات بتنی شهرداری خلخال درآمد پایدار شهرداری نیز بمراتب افزایش یافته است.

بودجه
شهابی با تاکید بر لزوم نوسازی ناوگان خودرویی شهرداری خلخال و خرید خودروهای جدید برای ارتقای خدمات شهری بویژه تجهیز و تقویت ناوگان آتش‌نشانی افزود: در حال حاضر حوزه آتش‌نشانی شهرداری بیش از سایر حوزه‌ها نیازمند تجهیزات و خودروهای جدید است.

به گزارش ایرنا، وی تلاش برای آبادانی و توسعه و همچنین توزیع متوازن امکانات و خدمات در مناطق مختلف این شهر را یکی از وظایف مهم شورای اسلامی شهر ذکر کرد و گفت: شورای شهر راه پیشرفت را در پیش گرفته که امید است با همکاری مردم و مسئولان شاهد توسعه شهر باشیم.

  • لینک کوتاه
  • savalankhabar.ir/228525

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *