http://didshahr.ir/228002

۱۴۰۰/۰۵/۱۳

افشین شیرزاده گفت: سرمایه گذاری شرکت هلدینگ شستا درشهرستان گرمی باعث رونق اقتصادی در این شهرستان و افزایش تعداد بیمه شدگان تامین اجتماعی این شعبه خواهد شد.

قرارداد و تفاهم نامه سرمایه گذاری

کلنگ زنی فاز اول تولید ظروف شیشه ای برای داروهای تزریقی با سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری شستا در شهرستان گرمی با حضور استاندار اردبیل ، نماینده شهرستان گرمی و انگوت در مجلس شورای اسلامی ،امام جمعه محترم این شهرستان ،مدیرکل تامین اجتماعی استان ، نماینده این شرکت و سایر مسئولین استانی و شهرستانی انجام شد.

افشین شیرزاده در جریان کلنگ زنی فاز اول تولید ظروف شیشه ای برای داروهای تزریقی با سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری شستا در شهرستان گرمی گفت : سرمایه گذاری این شرکت در این شهرستان، منجر به ایجاد فرصت اشتغال به تعداد ۱۸۵نفر بصورت مستقیم همچنین به بیش از ۲۵۰ نفر بصورت غیر مستقیم خواهد شد.

افتتاح

وی افزود: سرمایه گذاری شرکت هلدینگ شستا درشهرستان گرمی باعث رونق اقتصادی در این شهرستان و افزایش تعداد بیمه شدگان تامین اجتماعی این شعبه خواهد شد.

مدیرکل تامین اجتماعی استان اردبیل از سرمایه گذاری شرکت شستا ، از تلاش استاندار محترم اردبیل ،پیگیری های مستمر نماینده محترم شهرستان گرمی و انگوت در مجلس شورای اسلامی، همکاری مردم و دستگاه های اجرایی تقدیر نمود.

لازم به یاد آوری می باشد شرکت هلدینگ شستا ۳۵درصد از داروهای کشور را تولید می کند. برای اجرایی این واحد تولیدی در شهرستان گرمی در حدود۹۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری خواهد کرد.

  • لینک کوتاه
  • savalankhabar.ir/228002

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *