http://didshahr.ir/227766

۱۴۰۰/۰۵/۰۷

 داود شایقی اظهار کرد: با تاکید استاندار اردبیل تمام مدیران و مسئولان استانی موظفند در کوتاهترین زمان مجوز سرمایه‌گذاران بخش‌های تولیدی و گردشگری را اعم از صنعتی و کشاورزی صادر کرده و به بهبود نظام کسب و کار و ارتقای شاخص‌ها در این بخش کمک کنند.

داود شایقی

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: در سال مزین به تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها با همکاری دستگاه‌های اجرایی و فرمانداران شرایط سهل در صدور مجوزها برای رونق تولید و کارآفرینی فراهم آمده است.

داود شایقی در جریان سفر استاندار اردبیل به مشگین‌شهر و افتتاح کارخانه خوراک دام و طیور اظهار کرد: با تاکید استاندار اردبیل تمام مدیران و مسئولان استانی موظفند در کوتاهترین زمان مجوز سرمایه‌گذاران بخش‌های تولیدی و گردشگری را اعم از صنعتی و کشاورزی صادر کرده و به بهبود نظام کسب و کار و ارتقای شاخص‌ها در این بخش کمک کنند.

وی خاطرنشان کرد: با توزیع اعتبارات استانی و شهرستانی برای سال ۱۴۰۰ تکمیل پروژه‌های نیمه تمام و تسهیل شرایط حضور سرمایه‌گذاران در شهرک‌ها و نواحی صنعتی و سایر بخش‌ها فراهم می‌آید تا در پایان سال با ارزیابی درست نقاط قوت مورد پشتیبانی و حمایت همه جانبه قرار گیرد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل ضرورت نیاز استان و کشور را به تولید نهاده‌های دامی و خوراک مورد نیاز واحدهای مرغداری و دامداری‌ها یادآور شد و بیان کرد: به همت بخش خصوصی و با سرمایه‌گذاری ۸ میلیارد تومان کارخانه خوراک دام و طیور مشگین‌شهر قادر به تولید ۱۶ هزار تن محصول در این حوزه شده است.

شایقی همچنین به راه‌اندازی کارخانه تولید کاغذ با ظرفیت اشتغال ۱۰۰ نفر در مشگین‌شهر اشاره کرد و گفت: این شهرستان در کنار ظرفیت‌های بی‌نظیر گردشگری و حوزه باغ از توان بالایی در توسعه و تقویت واحدهای صنعتی برخوردار است که نمونه موفق آن کارخانه کامیون‌سازی و همچنین چندین واحد صنعتی و تولیدی مرتبط با بخش کشاورزی و محصولات باغی است.

وی ادامه داد: سازمان برنامه‌ و بودجه در سطح ملی و مدیریت و برنامه‌ریزی استان نیز براساس آمایش استانی و سند توسعه شهرستان‌ها تلاش می‌کند تا واحدهای متناسب با شرایط هر منطقه را به صورت مستمر مورد حمایت قرار داده و از ایجاد ظرفیت‌های اشتغال جدید حمایت می‌کند.

کارخانه

  • لینک کوتاه
  • savalankhabar.ir/227766

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *