http://didshahr.ir/218807

01:34 :: 1399/03/10

در حال حاضر انواع شیر حمام در ابعاد، طرح، رنگ، جنس، کیفیت و کاربردهای مختلفی تولید می شوند.

تنوع در انواع شیرآلات حمام به قدری وسیع است که انتخاب از میان آن ها کار آسانی نیست؛ خصوصاً که با پیشرفت تکنولوژی روز به روز به جذابیت انواع شیر دوش حمام افزوده می شود. تا مدتی پیش شیر حمام توکار، جدیدترین و جالب توجه ترین شیرآلات حمام بود اما امروزه تکنولوژی دیجیتال در قالب شیر حمام هوشمند راه خود را به سرویس حمام نیز باز کرده است. با این مقاله همراه باشید تا با شیر حمام هوشمند بیشتر آشنا شوید.

قیمت خرید انواع شیر حمام

خرید شیر حمام از آخرین مراحل تجهیز سرویس حمام است و بهتر است با دقت انجام شود. قیمت شیر حمام از قیمت شیر حمام ارزان تا شیر حمام لوکس گسترده است و می توانید بهترین شیر حمام را با توجه به نیاز خود، رنگ و طرح دکوراسیون مورد نظر و قیمت شیرآلات حمام انتخاب کنید.

شیر حمام از تجهیزات ساختمانی پر اهمیت در سرویس بهداشتی و حمام است که علاوه بر کاربرد و کیفیت، باید از نظر زیبایی نیز مورد بررسی قرار گیرد. شیرآلات حمام مدل های مختلف توکار و روکار دارد که هر کدام مطابق با سلیقه و کاربرد مورد انتظار کاربران می تواند انتخاب مناسبی باشد. شیر دوش حمام، می تواند از نوع کلاسیک قدیمی و دارای دسته های پیچی باشد و یا از نوع شیر حمام اهرمی. شیرآلات دوش اهرمی از رایج ترین شیرهای حمام است و فشار آب و دمای آن به راحتی توسط یک دسته اهرمی تنظیم می شود. با پیشرفت تکنولوژی انواع شیر حمام ترموستاتیک، دیجیتال و شیر حمام هوشمند نیز وارد بازار شده اند.

شیر حمام هوشمند، جدیدترین نوع شیرآلات دوش حمام

تکنولوژی شیرآلات حمام نیز پیشرفت های بسیاری داشته و انواع شیر حمام هوشمند نیز روانه بازار شده است. به کمک شیر حمام هوشمند می توانید تنظیمات مورد علاقه خود را در سیستمی هوشمند ذخیره کنید و هر بار با انتخاب پروفایل مورد نظر، تمامی این تنظیمات به طور خودکار فشار و دمای آب را تعیین می کنند. علاوه بر این انواع جریان پاشش آب، مانند باران و یا سیل نیز برای شیر حمام هوشمند قابل تنظیم است! مزایای خرید شیر حمام هوشمند به شرح زیر است:

  • تنظیم دما و فشار آب شخصی سازی شده برای کاربران متفاوت با سهولت و سرعت بالا انجام می شود.
  • شما به کمک یک گوشی هوشمند می توانید تمام تنظیمات شیر حمام خود را کنترل کنید.
  • یک شیر حمام هوشمند بسیار مدرن و شیک است و تجربه استفاده از آن منحصر به فرد

شیر حمام هوشمند

علم دوش

علم دوش از مهم ترین لوازمی است که باید در کنار شیر دوش حمام خریداری کنید. در حال حاضر انواع علم دوش در بازار موجود است که بهترین آن ها با 5 سال گارانتی عرضه می شود. قیمت علم دوش نیز متفاوت است و می توانید باتوجه به بودجه خود بهترین علم یونیکا را خریداری کنید.

علم دوش یا علم یونیکا در انواع مدل های علم دوش دوکاره و علم دوش تک کاره به بازار عرضه می شود. قیمت علم دوش با توجه به جنس، دو حالته و یا تک حالته بودن و نوع آبکاری آن متفاوت است. به دلیل تنوع بسیار گسترده تولیدکنندگان علم یونیکا، کیفیت آنها بسیار متفاوت است. جهت کاهش احتمال خرید نامناسب، بهترین راه حل، خرید علم دوشی است که دارای گارانتی باشد.

برای اینکه بتوانید از هر دو نوع سردوش ثابت و متحرک استفاده کنید، باید به سراغ خرید علم دوش دوحالته بروید در مقابل علم‌ دوش دوکاره، علم‌ دوش تک کاره وجود دارد که تنها یک نوع سردوش ثابت یا متحرک (تلفنی) دارد.

خرید بهترین علم دوش یونیکا

علم دوش دوکاره

علم دوش دوکاره دارای یک سردوش ثابت و یک دوش تلفنی است. با استفاده از سردوش تلفنی می توانید فضای حمام را شستشو دهید و یا بدون خیس کردن سر خود، دوش بگیرید. قیمت علم دوش دوکاره به نسبت از انواع تک کاره بالاتر است. از نظر طراحی دو نوع علم یونیکا دوحالته فلت و تنسو در بازار وجود دارد. علم یونیکا دوحالته فلت دارای زوایای قائمه و خطوط صاف است؛ امّا علم دوش دوحالته تنسو یادآور احجام هندسی مانند استوانه است.

علم دوش تک کاره

علم دوش تک کاره بر خلاف علم یونیکا دوحالته دارای یک سر دوش است که می تواند ثابت و یا متحرک باشد. اگر قصد خرید علم دوش تک حالته دارید، بهتر است نوع متحرک آن را خریداری نمایید؛ چراکه به یک تیر دو نشان می زنید. از گوشی تلفنی می توانید هم به عنوان سر دوش ثابت و هم به عنوان دوش دستی در زمان مورد نیاز استفاده کنید.

تنوع در قیمت شیر دوش حمام و خاص بودن مدل شیر حمام، دو فاکتور مهم در خرید شیرآلات حمام هستند. شیرآلات کاویان هم افزا در فروشگاه اینترنتی شیرآلات کاویان (kavianhamafza.com) به معرفی و فروش اینترنتی انواع شیرآلات از جمله شیر حمام در طرح های خاص مانند مدل توکا، کارن و بیتا می پردازد. پیش از تصمیم گیری در مورد خرید شیرآلات، حتما به این فروشگاه آنلاین شیرآلات سر بزنید و داستان محصولات شیرآلات کاویان را بخوانید.

 

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/218807

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *