پایگاه خبری “ساوالان خبر” جزو يكي از سايت هاي جامع، كامل و موفق در ارائه آخرین اخبار استان، ایران و جهان مي باشد همین امر باعث شده تا این پايگاه خبري “ساوالان خبر” در يكسال گذشته يكي از پربازديد ترين سايت هاي خبری شناخته شود.

طبق بررسی ها بیشترین بازدیدکنندگان “ساوالان خبر” افراد بومی و ساکن در استان اردبیل هستند. بر همین اساس این مجموعه با راه اندازی بخشهای متفاوت از قبیل اخبار اردبیل، پارس آباد، بیله سوار،خلخال، گرمی، سرعین مشگین شهر، نیر، نمین، و بخشهای استان سعی بر این دارد تا تمام نیازهای مخاطبان خود را در حوزه اخبار و اطلاع رسانی برآورده سازد.چنین جامعه ای می تواند مخاطب مناسبی برای بسیاری از شرکتها، تاجران و صاحبان مشاغل جهت معرفی و تبلیغ محصولات یا خدمات باشد. این ویژگی از یک سو و نياز مالی برای ادامه فعالیت های سایت از سوی دیگر، مدیران پایگاه خبری”ساوالان خبر” را برآن داشت تا همچون ساير خبرگزاري ها بخش تبلیغات را برای معرفی محصولات و خدمات شرکتها راه اندازی کنند.

این بخش بهترین جانمایی را برای تبلیغ دهندگان هم درصفحه اصلی و هم در صفحات داخلی در نظر گرفته است که علاقمندان می توانند برای مشاهده تعرفه و مکان تبلیغ به قسمت تعرفه آگهی مراجعه و یا با شماره 09121391822 تماس حاصل فرمایند.

برنامه نویس سایت