تبلیغات

پایگاه خبری “ساوالان خبر” جزو يكي از سايت هاي جامع، كامل و موفق در ارائه آخرین اخبار استان، ایران و جهان می باشد همین امر باعث شده تا این پايگاه خبری “ساوالان خبر” در يكسال گذشته یكی از پربازدیدترين سايت های خبری شناخته شود.

طبق بررسی ها بیشترین بازدیدکنندگان “ساوالان خبر” افراد بومی و ساکن در استان اردبیل هستند. بر همین اساس این مجموعه با راه اندازی بخشهای متفاوت از قبیل اخبار اردبیل، پارس آباد، بیله سوار، خلخال، گرمی، سرعین مشگین شهر، نیر، نمین، و بخشهای استان سعی بر این دارد تا تمام نیازهای مخاطبان خود را در حوزه اخبار و اطلاع رسانی برآورده سازد.چنین جامعه ای می تواند مخاطب مناسبی برای بسیاری از شرکتها، تاجران و صاحبان مشاغل جهت معرفی و تبلیغ محصولات یا خدمات باشد. این ویژگی از یک سو و نياز مالی برای ادامه فعالیت های سایت از سوی دیگر، مدیران پایگاه خبری”ساوالان خبر” را برآن داشت تا همچون ساير خبرگزاری ها بخش تبلیغات را برای معرفی محصولات و خدمات شرکتها راه اندازی کنند.

این بخش بهترین جانمایی را برای تبلیغ دهندگان هم درصفحه اصلی و هم در صفحات داخلی در نظر گرفته است که علاقمندان می توانند برای سفارش رپورتاژ آگهی با شماره همراه 09121391822 و شماره تلگرام 09145378868  تماس حاصل فرمایند.

تبلیغات