1. صفحه اول
 2. عکس
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ :: ۰:۰۰

ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

 پل آلن یکی از موسسان مایکروسافت در سن ۶۵ سالگی درگذشت و بیل گیتس جزء اولین افرادی بود که مرگ وی را تسلیت گفت.   پل آلن همراه بیل گیتس در سال ۱۹۷۵ میلادی مایکروسافت را تاسیس کرد. آلن که از بیماری non-Hodgkin lymphoma رنج می برد، میلیارد ها دلار برای امور خیریه و هنر صرف کرد.

پل آلن یکی از موسسان مایکروسافت در سن ۶۵ سالگی درگذشت و بیل گیتس جزء اولین افرادی بود که مرگ وی را تسلیت گفت. پل آلن همراه بیل گیتس در سال ۱۹۷۵ میلادی مایکروسافت را تاسیس کرد. آلن که از بیماری non-Hodgkin lymphoma رنج می برد، میلیارد ها دلار برای امور خیریه و هنر صرف کرد.

بازی در فیلم هیچ چیز مشترک (محصول ۱۹۸۶) به همگان ثابت کرد که تام هنکس قابلیت ایفای نقش‌های بسیار جدی را نیز دارد. تام با ایفای نقش در فیلم بزرگ موفقیت بسیاری برای خود کسب کرد. بعد از آن به سراغ بازی در فیلم پانچ‌لاین رفت که در آن نیز به خوبی نقش آفرینی کرد. بعد از این دوره بود که تام هنکس با شکست‌هایی در دوران فعالیتش روبه‌رو شد. فقط فیلم ترنر و هوک بود که کمی موفق شد.   او طی تحصیل در این دانشگاه بارها در فستیوال سالانه شکسپیر، که در اوهایو برگزار می‌شد، شرکت کرد. به محض اینکه گروه بازیگران کلولند به او پیشنهاد داد، تام دانشگاه را رها کرد و به آن‌ها پیوست.

بازی در فیلم هیچ چیز مشترک (محصول ۱۹۸۶) به همگان ثابت کرد که تام هنکس قابلیت ایفای نقش‌های بسیار جدی را نیز دارد. تام با ایفای نقش در فیلم بزرگ موفقیت بسیاری برای خود کسب کرد. بعد از آن به سراغ بازی در فیلم پانچ‌لاین رفت که در آن نیز به خوبی نقش آفرینی کرد. بعد از این دوره بود که تام هنکس با شکست‌هایی در دوران فعالیتش روبه‌رو شد. فقط فیلم ترنر و هوک بود که کمی موفق شد. او طی تحصیل در این دانشگاه بارها در فستیوال سالانه شکسپیر، که در اوهایو برگزار می‌شد، شرکت کرد. به محض اینکه گروه بازیگران کلولند به او پیشنهاد داد، تام دانشگاه را رها کرد و به آن‌ها پیوست.

مالک با ارزش ترین شرکت جهان، با ارزش سهام 362.4 میلیارد دلار، در نوجوانی دانشگاه را به خاطر علاقه مفرطش به رایانه ها ترک کرد. زمانی که جابز 12 سال داشت با بنیانگذار شرکت HP تماس گرفت و گفت: سلام. من استیو جابز هستم. من 12 سال سن دارم و در دبیرستان درس می خوانم. من می خواهم یک فرکانس شمار بسازم، می خواستم بدانم شما قطعات اضافی ندارید که در اختیار من بگذارید؟

مالک با ارزش ترین شرکت جهان، با ارزش سهام ۳۶۲٫۴ میلیارد دلار، در نوجوانی دانشگاه را به خاطر علاقه مفرطش به رایانه ها ترک کرد. زمانی که جابز ۱۲ سال داشت با بنیانگذار شرکت HP تماس گرفت و گفت: سلام. من استیو جابز هستم. من ۱۲ سال سن دارم و در دبیرستان درس می خوانم. من می خواهم یک فرکانس شمار بسازم، می خواستم بدانم شما قطعات اضافی ندارید که در اختیار من بگذارید؟

بیل گیتس موسس شرکت بزرگ مایکروسافت: اگر چه این میلیاردر در سال ۲۰۰۷ با تصمیم مدیریت دانشگاه، به منظور شایستگی‌هایی که داشت و ادای احترام به او، مدرک پایان تحصیلی‌اش را دریافت کرد. ولی او تنها دو سال در این دانشگاه مشغول به تحصیل بود و سپس اخراج شد.

بیل گیتس موسس شرکت بزرگ مایکروسافت: اگر چه این میلیاردر در سال ۲۰۰۷ با تصمیم مدیریت دانشگاه، به منظور شایستگی‌هایی که داشت و ادای احترام به او، مدرک پایان تحصیلی‌اش را دریافت کرد. ولی او تنها دو سال در این دانشگاه مشغول به تحصیل بود و سپس اخراج شد.

جان مکی: کارآفرین، بازرگان و مدیر ارشد اجرایی آمریکایی است، که در حال حاضر به‌عنوان یکی از دو مدیر عامل اجرایی شرکت هول فودز مارکت فعالیت می‌کند. وی یکی از دو بنیانگذار این شرکت نیز هست.

جان مکی: کارآفرین، بازرگان و مدیر ارشد اجرایی آمریکایی است، که در حال حاضر به‌عنوان یکی از دو مدیر عامل اجرایی شرکت هول فودز مارکت فعالیت می‌کند. وی یکی از دو بنیانگذار این شرکت نیز هست.

اپرا وینفری نمونه ی کامل از فرش به عرش رسیدن است. وقتی به خانه ها و لباس هایش نگاه می کنید دانستن این که او از کجا به اینجا رسیده است برایتان جالب تر می شود.   وقتی که اپرا به عنوان دختر شایسته انتخاب شدبا شهرت به خوبی کنار آمد. او از همان سنین جوانی وارد دنیای تلویزیون شد. به عنوان اولین زن آفریقایی آمریکایی گوینده ی خبر در نشویل شناخته شد. از آن روز به بعد او دیگر هیچ گاه وقتش را هدر نداد.

اپرا وینفری نمونه ی کامل از فرش به عرش رسیدن است. وقتی به خانه ها و لباس هایش نگاه می کنید دانستن این که او از کجا به اینجا رسیده است برایتان جالب تر می شود. وقتی که اپرا به عنوان دختر شایسته انتخاب شدبا شهرت به خوبی کنار آمد. او از همان سنین جوانی وارد دنیای تلویزیون شد. به عنوان اولین زن آفریقایی آمریکایی گوینده ی خبر در نشویل شناخته شد. از آن روز به بعد او دیگر هیچ گاه وقتش را هدر نداد.

مارک زاکربرگ، بنیانگذار و مدیرعامل فیس‌بوک، 10 سال پیش تحصیلات خود را در رشته علوم کامپیوتر در دانشگاه هاروارد ر‌ها کرد تا به طور تمام وقت بر سر توسعه شبکه اجتماعی طراحی شده به دست خود متمرکز شود.

مارک زاکربرگ، بنیانگذار و مدیرعامل فیس‌بوک، ۱۰ سال پیش تحصیلات خود را در رشته علوم کامپیوتر در دانشگاه هاروارد ر‌ها کرد تا به طور تمام وقت بر سر توسعه شبکه اجتماعی طراحی شده به دست خود متمرکز شود.

فیلم موفق جیمز کامرون آواتار بود. فیلم نه تنها پرفروش‌ترین فیلم سال ۲۰۰۹ بود، بلکه پرفروش‌ترین فیلم تمام تاریخ سینماست. این فیلم علمی تخیلی باعث شد که کامرون برای بار دوم (بعد از تایتانیک) برای بدست آوردن جایزهٔ گلدن گلوب بهترین کارگردانی به روی سن برنده برود. او همچنین برای اسکار بهترین کارگردانی نیز کاندید شد هر چند که به همسر سابقش کاترین بیگلو و فیلم موفق او (مهلکه) باخت.   اکنون وی یکی از کارگردانان صاحب سبک و خلاق هالیوود به‌شمار می‌رود.

فیلم موفق جیمز کامرون آواتار بود. فیلم نه تنها پرفروش‌ترین فیلم سال ۲۰۰۹ بود، بلکه پرفروش‌ترین فیلم تمام تاریخ سینماست. این فیلم علمی تخیلی باعث شد که کامرون برای بار دوم (بعد از تایتانیک) برای بدست آوردن جایزهٔ گلدن گلوب بهترین کارگردانی به روی سن برنده برود. او همچنین برای اسکار بهترین کارگردانی نیز کاندید شد هر چند که به همسر سابقش کاترین بیگلو و فیلم موفق او (مهلکه) باخت. اکنون وی یکی از کارگردانان صاحب سبک و خلاق هالیوود به‌شمار می‌رود.

دانیل اک مدیرعامل اسپاتیفای در محله ای متوسط در استکهلم زندگی می کرد و عضو تیم فوتبال باشگاهی بود، اما خیلی زود فهمید انگیزه کافی در این کار ندارد.   دانیل اک: زمانی که ۱۸ یا ۱۹ سالم بود یک سال تمام تلاش کردم تا نوازنده‌ی حرفه‌ای شوم و در تورهای موسیقی شرکت می‌کردم. اما متوجه شدم موسیقی چیزی نیست که بخواهم روزی ۶ ساعت برای آن وقت بگذارم. زمانی که می‌خواهید در انجام کاری حرفه‌ای شوید باید مهارت‌هایتان را بهبود دهید و من نمی‌توانستم به این موضوع پایبند باشم.

دانیل اک مدیرعامل اسپاتیفای در محله ای متوسط در استکهلم زندگی می کرد و عضو تیم فوتبال باشگاهی بود، اما خیلی زود فهمید انگیزه کافی در این کار ندارد. دانیل اک: زمانی که ۱۸ یا ۱۹ سالم بود یک سال تمام تلاش کردم تا نوازنده‌ی حرفه‌ای شوم و در تورهای موسیقی شرکت می‌کردم. اما متوجه شدم موسیقی چیزی نیست که بخواهم روزی ۶ ساعت برای آن وقت بگذارم. زمانی که می‌خواهید در انجام کاری حرفه‌ای شوید باید مهارت‌هایتان را بهبود دهید و من نمی‌توانستم به این موضوع پایبند باشم.

مایکل شائول دل متولد ۱۹۶۵ شهر هیوستون، رئیس و بنیانگذار شرکت رایانه‌ای دل کامپیوترز است.  او دانش‌آموخته دانشگاه تگزاس در آستین است.  دل دوران تحصیل ابتدایی را در مدرسهٔ هراد هیوستون گذراند.   دل از همان سنین کودکی به‌صورت پاره‌وقت به فعالیت جزئی در خرید و فروش سهام مشغول بود.   او علاقهٔ زیادی به دنیای کامپیوتر از خود نشان می‌داد و در هفت سالگی با خرید یک ماشین‌حساب، مسیر زندگی خود را به سمت فناوری‌های دیجیتال مشخص کرد.

مایکل شائول دل متولد ۱۹۶۵ شهر هیوستون، رئیس و بنیانگذار شرکت رایانه‌ای دل کامپیوترز است. او دانش‌آموخته دانشگاه تگزاس در آستین است. دل دوران تحصیل ابتدایی را در مدرسهٔ هراد هیوستون گذراند. دل از همان سنین کودکی به‌صورت پاره‌وقت به فعالیت جزئی در خرید و فروش سهام مشغول بود. او علاقهٔ زیادی به دنیای کامپیوتر از خود نشان می‌داد و در هفت سالگی با خرید یک ماشین‌حساب، مسیر زندگی خود را به سمت فناوری‌های دیجیتال مشخص کرد.

دیوید نیلمن کارآفرین، بازرگان و مدیر ارشد اجرایی برزیلی است، که در سال ۱۹۹۶ شرکت هواپیمایی وست جت، در سال ۱۹۹۸ شرکت هواپیمایی جت‌بلو و در سال ۲۰۰۸ شرکت آزول برزیلین ایرلاینز را تأسیس نمود.

دیوید نیلمن کارآفرین، بازرگان و مدیر ارشد اجرایی برزیلی است، که در سال ۱۹۹۶ شرکت هواپیمایی وست جت، در سال ۱۹۹۸ شرکت هواپیمایی جت‌بلو و در سال ۲۰۰۸ شرکت آزول برزیلین ایرلاینز را تأسیس نمود.

تای وارنر صاحب یکی بزرگترین کارخانه اساب بازی سازی دنیا است. او در سال 2016 به فهرست میلیاردهای جهان راه یافت.

تای وارنر صاحب یکی بزرگترین کارخانه اساب بازی سازی دنیا است. او در سال ۲۰۱۶ به فهرست میلیاردهای جهان راه یافت.

 
منبع: واشنگتن تایمز

انتهای‌پیام / فرارو

آموزش ساخت اسلایدشو با css آموزش ساخت اسلایدشو با css آموزش ساخت اسلایدشو با css آموزش ساخت اسلایدشو با css آموزش ساخت اسلایدشو با css

برگزیده

 • حقوق کارمندان چقدر افزایش می یابد؟

 • اگر بسته کالا دریافت نکرده اید این مطلب را بخوانید

 • آیا دلار در مسیر گران شدن است

 • آماری جالب از حقوق بگیران دولت

 • ترفند بانک ها برای سود بیشتر از مردم

 • مجوز افزایش قیمت قطعات خودرو صادر شد

 • قیمت گوشت چرا گران شد

 • رقم احتمالی عیدی کارمندان اعلام شد

 • افزایش ۹۰ درصدی قیمت مسکن

 • سهم هر ایرانی از بنزین مشخص شد

 • 2014 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team