1. صفحه اول
 2. عکس
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۸/۰۴ :: ۱۰:۰۹

ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

فرارو- مقام‌های آمریکایی می‌گویند وسیله مشکوک انفجاری به خانه بیل و هیلاری کلینتون و دفتر باراک اوباما فرستاده شده است.

روزنامه نیویورک تایمز به نقل از سرویس مخفی ایالات متحده آمریکا می‌گوید دو بسته انفجاری امروز چهارشنبه برای هیلاری و بیل کلینتون و باراک اوباما آمریکا ارسال شده بود که توسط ماموران بازبینی نامه‌ها کشف شد.

همچنین گزارش شده دفتر شبکه خبری سی‌ان‌ان در نیویورک هم به دستور پلیس تخلیه شده است.

جف زاکر، رئیس سی‌ان‌ان گفته است بسته مشکوکی در ساختمان کشف شد و به دنبال آن به خاطر احتیاط، کلیه دفاتر سی‌ان‌ان در سراسر جهان مورد بازرسی قرار گرفته‌اند.

یک مقام ارشد کاخ سفید به شبکه خبری ان‌بی‌سی گفته است موضوع به آقای ترامپ اطلاع داده شده است. این مقام گفته است کاخ سفید این شرایط را “بسیار جدی” می‌داند. سخنگوی کاخ سفید چنین کاری را نفرت‌انگیز خوانده و آن را محکوم کرده است.

مایک پنس، معاون رئیس‌جمهوری آمریکا هم چنین کاری علیه باراک اوباما، بیل و هیلاری کلینتون، سی‌ان‌ان و سایرین را محکوم کرده است.

سرویس مخفی ایالات متحده آمریکا گفته است نامه‌های ارسالی برای خانم کلینتون و آقای اوباما بوده است. هیلاری کلینتون در سال ۲۰۱۶ رقیب آقای ترامپ بود که از او شکست خورد.

سخنگوی اوباما از اظهارنظر در این باره خودداری کرده و خبرنگاران را به بیانیه سرویس مخفی آمریکا ارجاع داده است.

کشف این بسته‌ها، دو روز پس از خنثی شدن یک بسته انفجاری در نزدیکی خانه جورج سوروس، سرمایه‌گذار میلیاردر آمریکایی صورت گرفته است. سوروس یکی از ثروتمندترین مردان دنیا است. او مؤسس “بنیاد جامعه باز” است و نام این بنیاد را از کتاب “جامعه باز و دشمنان آن” نوشته کارل پوپر، فیلسوف سرشناس، گرفته است.

 
پلیس نیویورک (24 اکتبر) در نزدیکی کمپانی بزرگ رسانه ای جهان تایم وارنر (اين شرکت که دفتر مرکزي آن در «تايم وارنر سنتر» شهر نيويورک واقع شده، از ادغام شرکت خبري تايم با شرکت ارتباطي وارنر به وجود آمده است) و در میدان کلمبوس استقرار یافته است. علت حضور پلیس در انجا بسته مشکوکی بوده که به دفتر کار سی ان ان ارسال شده و کارمندان به صورت کامل دفتر را تخلیه کرده اند.   سرویس‌های اطلاعاتی ارسال مورد مشابه این بسته را به دفتر کاری اوباما، هیلاری کلینتون و همسرش را نیز تایید کرده است.   کشف این بسته‌ها، دو روز پس از خنثی شدن یک بسته انفجاری در نزدیکی خانه جورج سوروس، سرمایه‌گذار میلیاردر آمریکایی صورت گرفته است.

پلیس نیویورک (۲۴ اکتبر) در نزدیکی کمپانی بزرگ رسانه ای جهان تایم وارنر (اين شرکت که دفتر مرکزي آن در «تايم وارنر سنتر» شهر نيويورک واقع شده، از ادغام شرکت خبري تايم با شرکت ارتباطي وارنر به وجود آمده است) و در میدان کلمبوس استقرار یافته است. علت حضور پلیس در انجا بسته مشکوکی بوده که به دفتر کار سی ان ان ارسال شده و کارمندان به صورت کامل دفتر را تخلیه کرده اند. سرویس‌های اطلاعاتی ارسال مورد مشابه این بسته را به دفتر کاری اوباما، هیلاری کلینتون و همسرش را نیز تایید کرده است. کشف این بسته‌ها، دو روز پس از خنثی شدن یک بسته انفجاری در نزدیکی خانه جورج سوروس، سرمایه‌گذار میلیاردر آمریکایی صورت گرفته است.

اعضای گارد ملی در مرکز شهر نیویورک

اعضای گارد ملی در مرکز شهر نیویورک

حضور گارد امنیتی در دفتر رسانه‌ای تایم واردنر

حضور گارد امنیتی در دفتر رسانه‌ای تایم واردنر

پلیس نیویورک در میدان کلمبوس

پلیس نیویورک در میدان کلمبوس

یکی از اعضای گارد امنیتی در دفتر نزدیکی دفتر کار کلینتون در حال بررسی بسته مشکوک

یکی از اعضای گارد امنیتی در دفتر نزدیکی دفتر کار کلینتون در حال بررسی بسته مشکوک

نوار زرد پلیس در محل مورد بررسی کار دبی واسرمن شولتز

نوار زرد پلیس در محل مورد بررسی کار دبی واسرمن شولتز “رئیس کمیتهٔ ملی دمکرات و نمایندهٔ حوزه انتخابیه فلوریدا از حزب دموکرات”

حضور خبرنگاران در محل استقرا پلیس در نزدیکی تایم وارنر

حضور خبرنگاران در محل استقرا پلیس در نزدیکی تایم وارنر

استقرار پلیس در محل زندگی باراک اوباما و خانواده اش

استقرار پلیس در محل زندگی باراک اوباما و خانواده اش

حضور خبرنگاران تلویزیون در محل زندگی رئس جمهور پیشین آمریکا

حضور خبرنگاران تلویزیون در محل زندگی رئس جمهور پیشین آمریکا

 
منبع: سی ان ان، یو اس تودی

انتهای‌پیام / فرارو

آموزش ساخت اسلایدشو با css آموزش ساخت اسلایدشو با css آموزش ساخت اسلایدشو با css آموزش ساخت اسلایدشو با css آموزش ساخت اسلایدشو با css

برگزیده

 • حقوق کارمندان چقدر افزایش می یابد؟

 • اگر بسته کالا دریافت نکرده اید این مطلب را بخوانید

 • آیا دلار در مسیر گران شدن است

 • آماری جالب از حقوق بگیران دولت

 • ترفند بانک ها برای سود بیشتر از مردم

 • مجوز افزایش قیمت قطعات خودرو صادر شد

 • قیمت گوشت چرا گران شد

 • رقم احتمالی عیدی کارمندان اعلام شد

 • افزایش ۹۰ درصدی قیمت مسکن

 • سهم هر ایرانی از بنزین مشخص شد

 • 2014 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team