1. صفحه اول
 2. برگزیده / حوادث
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ :: ۱۳:۵۸

ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

بنابر اخبار رسیده از شهرستان مرند واقع در استان آذربایجان‌شرقی، یک دختر بچه ۲ – ۳ ساله در یکی از روستاهای این شهرستان از سوی پدر (واقعی) خود تحت شکنجه شدید قرار گرفته و با خطر مرگ دست و پنجه نرم می‌کند.
انتشار ویدیوهای مربوط به شکنجه فیزیکی و ضرب و شتم نازنین زهرا از سوی پدر خود در فضای مجازی، منجر به شکل گیری موجی از خشم در اذهان عمومی نسبت به این ماجرای دردناک شده است.
یول‌پرس به منظور آگاهی از جزئیات و چرایی شکنجه و آزار و اذیت این دختر بچه مرندی از سوی پدر خود، به سراغ خانم «س.د» مادر نازنین زهرا رفته است.
وی ضمن تایید اخبار منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی به خبرنگار یول‌پرس گفت: بنده یک سال و نیم پیش از همسر سابق خود به دلیل عدم پای‌بندی وی به خانواده طلاق گرفته و جدا شدم. اما در طول این مدت همواره از سوی همسر سابق خود مورد تهدید و اذیت قرار گرفته و رنگ آرامش به خود ندیده‌ام. وی بارها با تهدید به شکنجه دخترم مرا به انجام کارهای مختلفی وا داشته و در صورتی که از پذیرش درخواست‌های وی امتنا می‌کردم، اقدام به شکستن شیشه و یا در منزل پدری بنده و اقداماتی آزاردهنده از این قبیل می‌نمود.
مادر نازنین زهرا ادامه داد: در آخرین مورد و بعد از عدم پذیرش درخواست وی مبنی بر دیدار و ملاقات، وی در نبود من در منزل به خانه آمده و با فریب مادرم نازنین زهرا را ربوده است.
خانم «س.د» افزود: بعد از مدت کوتاهی از ربودن دخترم توسط همسر سابقم، وی ویدیوهای مربوط به شکنجه نازنین زهرا را به من ارسال نموده و تهدید کرد که در صورت عدم پذیرش خواسته‌هایش حتی دست به تعرض جنسی به دختر خود نیز خواهد زد!
وی در ادامه گفت: من بعد از مشاهده این فیلم‌ها و از اینکه دخترم توسط پدر خودش شکنجه شده و زجر می‌کشید تاب نیاورده و با مصرف چندین بسته قرص اقدام به خودکشی نمودم که بلافاصله توسط همسایگان به بیمارستانی در تبریز منتقل شده و اکنون دو روز است که مرخص شده‌ام.
مادر کودک تحت شکنجه مرندی ضمن اشاره به تداوم ارسال فیلم‌های حاوی صحنه‌های آزار و اذیت دخترش گفت: جان نازنین زهرا در خطر بوده و در صورت عدم نجات وی از دست پدرش دخترم را از دست خواهم داد.
«ا.ن» یکی از آشنایان نازنین زهرا نیز در گفتگو با خبرنگار یول‌پرس گفت: تاکنون بیش از ده فیلم مرتبط با شکنجه این دختربچه از سوی پدرش به خانم س.د ارسال شده که در آن‌ها صحنه‌های دردناکی همچون سوزاندن بدن کودک با سیگار مشاهده می‌شود.
وی در خصوص پیگیری‌های قانونی انجام شده جهت نجات نازنین‌زهرا اظهار کرد: نیروی انتظامی ما را به دادستانی ارجاع داد

رییس دادگستری شهرستان مرند در خصوص انتشار فیلم کودک آزاری دختر خردسالی توسط پدرش در شهرستان مرند اظهار داشت: پیرو انتشار خبر کودک آزاری در فضای مجازی در شهرستان مرند به اطلاع می‌رساند به محض اطلاع در خصوص شناسایی و دستگیری مرتکب دستورات قضایی لازم صادر شد.
وی ادامه داد: متهم شناسایی گردیده که مامورین برای دستگیری مرتکب و تحویل آن به دستگاه قضایی در حال انجام اقدامات شایسته هستند.
لازم به ذکر است؛ از روز گذشته فیلم‌هایی از آزار یک کودک سه ساله توسط پدرش در شهرستان مرند منتشر شده که موجب خشم و ناراحتی مردم آذربایجان گشته ا

💥پیدا شدن کودک مرندی مورد آزار و اذیت در فیلم پخش شده در فضای مجازی
💥پدر دختر کوچک هنوز متواری است
💥کودک آزار دیده تحویل بهزیستی داده شد

محسن ارشدزاده امروز اظهار کرد: متاسفانه دیروز، چهارشنبه ۲۴ مردادماه به همکاران بهزیستی اطلاع داده شده که یک مورد کودک آزاری در شهرستان مرند اتفاق افتاده است و متاسفانه فیلم این کودک آزاری در فضای مجازی پخش شده است.
خوشبختانه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مرند این فرد را تحت تعقیب قرار داده و تا حدود ساعت ۱۰/۳۰ صبح امروز ۲۵ مردادماه که اثری از این فرد نبود.

دختر کوچک که مورد آزار و اذیت قرار گرفته تحویل اورژانس اجتماعی داده شده است و کودک را به بهزیستی انتقال خواهند داد که برای این منظور باید مراحل قانونی و حکم قضایی سپری شده و کودک به طور موقت تحویل بهزیستی می‌شود.
بعد از پروسه اداری و قضایی این کودک به پزشک قانونی مرند ارجاع شده تا مورد معاینه قرار گیرد و جراحات وارد شده بر بدن این کودک مورد بررسی قرار گیرد تا اعلام نظر شود.

وضعیت کنونی کودک اطلاعاتی در دست ندارم چراکه به محض یافتن کودک به بنده اطلاع دادند و فعلا در حال انتقال است چراکه این کودک در یک مکان خارج از شهر پیدا شده است.
در روزهای آتی با ارائه مستندات تصمیمات بیشتر در خصوص وضعیت کودک و نوع نگهداری کودک به صورت دائم یا موقت در بهزیستی ارائه خواهد شد.

🔺متاسفانه تاکنون پدر کودک پیدا نشده است.

آموزش ساخت اسلایدشو با css آموزش ساخت اسلایدشو با css آموزش ساخت اسلایدشو با css آموزش ساخت اسلایدشو با css آموزش ساخت اسلایدشو با css

برگزیده

 • حقوق کارمندان چقدر افزایش می یابد؟

 • اگر بسته کالا دریافت نکرده اید این مطلب را بخوانید

 • آیا دلار در مسیر گران شدن است

 • آماری جالب از حقوق بگیران دولت

 • ترفند بانک ها برای سود بیشتر از مردم

 • مجوز افزایش قیمت قطعات خودرو صادر شد

 • قیمت گوشت چرا گران شد

 • رقم احتمالی عیدی کارمندان اعلام شد

 • افزایش ۹۰ درصدی قیمت مسکن

 • سهم هر ایرانی از بنزین مشخص شد

 • 2014 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team