1. صفحه اول
 2. فرهنگی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ :: ۱۱:۰۶

ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

نائب رئیس اول کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره حضور برخی چهره های ضد انقلاب و رقاص های فتنه ۸۸ در جشنواره تئاتر فجر گفت: این جشنواره ظرفیت آشنایی برای گفتمان انقلاب است نه خودنمایی برخی جریانهای ضد انقلاب.

حجت الاسلام و المسلمین نصراله پژمانفر نماینده مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار الف با اشاره به حضور برخی چهره های فعال فتنه ۸۸ که به خارج از کشور گریختند، در جشنواره تئاتر فجر گفت: در شرایط نامناسب وضعیت اقتصادی کشور و وجود مشکلات در زندگی مردم، برگزاری جشنواره فجر می تواند باعث شور و نشاط در بین مردم و موجب تنوع در جامعه و کشور شود.

وی تصریح کرد: این جشنواره می تواند نقطه عطفی در کارنامه نظام باشد و در بین مردم انگیزه ایجاد کند تا با گفتمان و ظرفیت های انقلاب اسلامی آشنا شوند.

نائب رئیس اول کمیسیون فرهنگی مجلس تصریح کرد: در کنار همه خوبیها و ظرفیت های این جشنواره، متاسفانه بعضا مشاهده می کنیم که این جشنواره بستری شده برای برخی از جریانهای خارج از نظام تا خودنمایی کنند و در قالب جشنواره به ارزشهای انقلاب اسلامی و دین اسلام بی اعتنایی و بی حرمتی داشته باشند.

حجت الاسلام و المسلمین پژمانفر به مسئولین وزارت ارشاد که متولی برگزاری این جشنواره هستند توصیه کرد که اقدامی نکنند تا بجای نظارت درست و برگزاری بهتره جشنواره، بعد از برگزاری جشنواره از مردم عذر خواهی کنند.

وی با اشاره به هزینه ها از بیت المال برای برگزاری این جشنواره افزود: این هزینه ها باید در مسیر گفتمان انقلاب و اسلام باشد و آقایان اجازه ندهند تا عده ای در این ایام شکوه انقلاب اسلامی را بر کام مردم تلخ کنند و موجب نگرانی شوند.

نائب رئیس اول کمیسیون فرهنگی مجلس تصریح کرد: اینجانب موضوع حضور برخی چهره های مساله دار و رقاص فتنه ۸۸ در جشنواره را در کمیسیون فرهنگی طرح و پیگیری خواهم کرد.

روز یکشنبه در جشنواره تئاتر فجردر سالن ایرانشهر نمایشی با عنوان تنهایی پر هیاهو ،برداشتی آزاد از رمانی با همین نام از بهومیل هرابا به صورت پرفورمنس و با حرکات موزون (رقص)، توسط افشین غفاریان اجرا و کارگردانی شد.
این فرد یکی از حامیان فتنه ۸۸ بود که به آلمان رفت و بارها در تلویزیون صدای آمریکا علیه ایران موضع گرفت.صدای آمریکا از افشین غفاریان به عنوان هنرمند معترض تئاتر و رقص یاد می کرد.

غفاریان که رقصیدن را توسط سایت یوتیوب یاد گرفته و سال‌ها در بیابان‌ها به تمرین رقص و اجرا مشغول بود از موج سیاسی ۸۸ ،نهایت بهره را برد و به عنوان هنرمند سیاسی معترض، روی صحنه تئاتر، فعالیت تبلیغاتی علیه نظام را آغاز می‌کرد.

انتهای‌پیام / الف

آموزش ساخت اسلایدشو با css آموزش ساخت اسلایدشو با css آموزش ساخت اسلایدشو با css آموزش ساخت اسلایدشو با css آموزش ساخت اسلایدشو با css

برگزیده

 • باج گیری میلیاردی سرهنگ قلابی از دختر ثروتمند

 • پیامک اشتباه رابطه زن با پسر همسایه را لو داد

 • قیمت فروش خودورو با فرمول جدید خودروسازان

 • قیمت خودروهای وارداتی (۱۸ آذرماه ۱۳۹۷)

 • سه شرط برای افزایش قیمت خودرو

 • قیمت سوخت و یارانه نقدی خانوار در بودجه ۹۸

 • رکود ۵ ماهه قیمت طلا شکست

 • داستان خواستگار سمجی که با دختران ارتباط داشت

 • قیمت رسمی خودرو تا ۱۰میلیون تومان بالا می‌رود

 • داستان دختر ۱۵ ساله که از دوست پسرش باردار شد

 • 2014 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

  %u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A